penktadienis, gruodžio 24, 2010

Su šventėmis!

     
Ramių ir jaukių šv. Kūčių, spalvotų ir nuotaikingų šv. Kalėdų!
Lai vaikus lankantis Kalėdų senis, neužmiršta ir jūsų. Te pradžiugina tikrai pasakiškai stebuklingomis dovanomis - sveikata, laime, džiaugsmu, sėkme, artimųjų supratimu bei šiluma, tikrais draugais:)

trečiadienis, gruodžio 22, 2010

Dar viena fotosesija sningant

Esu minėjusi, kad kartu su "Panfoto" nariais planuojame surengti dar vieną nuotraukų parodėlę:) Šį kartą turim temą! Vasario 14-oji ir viskas kas susiję su meile :) Taigi nusprendžiau surengti specialią fotosesiją ir sutariau su viena draugaujančia porele papozuoti. Čia keletas nuotraukų iš minėtos fotosesijos:



sekmadienis, gruodžio 19, 2010

Gertrūdos žiema

Kai susiruošėme į parką fotografuotis, prasidėjo didžiulė pūga. Net buvome išsigandę, kad tokiu oru nuotraukos tikrai nepavyks. Tačiau viskas baigėsi kaip tikroje pasakoje :) žiemos pasakoje...


antradienis, gruodžio 14, 2010

Kaip Kauniečiai Kalėdų laukė... :)

Po šeštadieninio Akropolio ir Megos šturmo :) nutarėme pajausti tikrą Kalėdų dvasią ir aplankyti Kauno Rotušės eglę. Nuotaika pasitaisė savaime. Nuostabi eglė, įdomiu dizainu pasigirti galinti visa Rotušės aikštė pilna vaikiško ir suaugusių klegesio. Tikrai Kalėdos nebe už kalnų :)





antradienis, gruodžio 07, 2010

Spalvų fabrikėlis

Tokiomis niūriomis gruodžio dienomis labai norisi spalvų ir geros nuotaikos :) Tikiuosi tai bus atgaiva jūsų akims ir širdžiai ;)

šeštadienis, gruodžio 04, 2010

Piešimas šviesa

Grįžus nuo jūros ir palydėjus saulę, Dominykas išsitraukė savo lazerinį žibintuvėlį. Ir man gimė idėja. Paprašius Dominyko, kad jis smarkiai mosikuotų žibintuvėliu palapinėje, pradėjau fotografuoti. Pasirodo, tai visai smagus žaidimas :) Tiek piešiančiam, tiek fotografuojančiam :)



penktadienis, gruodžio 03, 2010

Diena prie jūros...

 

Ir štai diena kempinge "Jūras priede". Kempingo aplinka gražiai sutvarkyta, nemažai naujos statybos rastinių namelių, yra dušas, WC. Aišku dušuose ir WC švaros nerasi, tačiau tai vienintelis kempingas su "patogumais" šioje pajūrio pusėje. O be to, iš vienų atostogavusių lietuvių girdėjome, kad čia ir pigiausia :)







Pats pajūrys beveik tuščias. Nepalyginsi su mūsiške Palanga, kai žmonės vieni kitiems per galvas lipa... Tačiau labai dumblinas :( Norint patekti į švarią jūrą reikia perbristi kokių 2-3 metrų dumblių atstumą... Na, nuotaikos tai nei kiek neprideda :(




Išsistudijavę žemėlapį, atrandame netoli mūsų kempingo, pažymėtą lankytiną vietą " Lauču akmens" ir pavakary lekiam ten :) Paplūdimys ten tiesiog tobulas :) Pasijuntame kaip rojuje :))