Rodomi pranešimai su žymėmis pavasaris. Rodyti visus pranešimus
Rodomi pranešimai su žymėmis pavasaris. Rodyti visus pranešimus
ketvirtadienis, vasario 28, 2013
sekmadienis, balandžio 29, 2012
sekmadienis, balandžio 15, 2012
ketvirtadienis, kovo 29, 2012
antradienis, gegužės 10, 2011
Apie tulpes
Apspangusi nuo tulpių grožio Burbiškyje, nusprendžiau pasidomėti ką apie jas daugiau gali papasakoti mūsų visažinis Google :)
Tulpės (lot. Tulipa) – lelijinių augalų (Liliaceae) gentis. (P.s.Kažkada buvau apie tai girdėjusi per botanikos pamokas). Joms būdingi dideli šešių žiedlapių žiedai ( nuotraukoje tikrai suskaičiavau 6, vadinasi Google nemeluoja :))
Išviso yra apie 100 rūšių, Lietuvoje auginami tik kaip dekoratyviniai augalai, laukinės neauga (P.s. įdomu būtų pamatyti laukines :) Tulpės kilusios iš pietų Europos, Šiaurės Afrikos ir Azijos (nuo Anatolijos ir Irano iki Kinijos ir Japonijos). Daugiausia genties rūšių Pamyro ir Hindukušo kalnuose bei Kazachstano stepėse (labai norėčiau visa tai pamatyti gyvai). Tulpė yra nacionalinė Irano ir Turkijos gėlė (geras, tikrai nebūčiau pagalvojus:).
Išviso yra apie 100 rūšių, Lietuvoje auginami tik kaip dekoratyviniai augalai, laukinės neauga (P.s. įdomu būtų pamatyti laukines :) Tulpės kilusios iš pietų Europos, Šiaurės Afrikos ir Azijos (nuo Anatolijos ir Irano iki Kinijos ir Japonijos). Daugiausia genties rūšių Pamyro ir Hindukušo kalnuose bei Kazachstano stepėse (labai norėčiau visa tai pamatyti gyvai). Tulpė yra nacionalinė Irano ir Turkijos gėlė (geras, tikrai nebūčiau pagalvojus:).
penktadienis, balandžio 29, 2011
Kaip Gertrūda miško ieškojo :)
Vakar su Laura ir jos mažąja Gertrūda važiavome į mišką ieškoti pavasarinių miško gėlyčių:) Patekome kaip į užburtą ratą: jei gėlyčių yra - tai miškas negražus, tikras kemsynas. O jei miškas gražus - tai gėlyčių nėr...
Gertrūda vis nerimavo, tai kur tas miškas??! Nėra miško.... :)
Gertrūda vis nerimavo, tai kur tas miškas??! Nėra miško.... :)
žymės:
fotosesijos,
pavasaris,
vaikai
trečiadienis, balandžio 20, 2011
Vis dar negaliu atsidžiaugti pavasariu :)
Aš taip džiaugiuosi savo gyvenime atsiradusia fotografija :) Iki šiol gyvenau tikrai monotonišką gyvenimą: nepastebėdavau nei pavasario grožio, nei rudens spalvų, nei žiemos išdaigų. Gyvenau tik vasara ir jos žaluma. O dabar tarsi atgimiau iš naujo. Nuostabus jausmas ;)
žymės:
pamastymai,
pavasaris
sekmadienis, balandžio 17, 2011
pirmadienis, balandžio 11, 2011
Ilgai lauktosios žibutės :)
Pagaliau pasirodė pirmosios žibutės! Tik jų dar labai nedaug, vos viena kita... Tikiuosi, jog kitą savaitgalį tų mėlyngalvių jau bus pilni miškai:)
antradienis, balandžio 05, 2011
Saulėlydžių "gaudymo" sezonas prasideda...
Pagaliau atėjo mano taip ilgai lauktas pavasaris! Nors žibučių šiandien miške dar neradau, bet vakare jau "atidariau" saulėlydžių gaudymo sezoną :) Ir toli važiuoti nereikėjo, tik iki babilono :))
žymės:
pavasaris,
saulėlydis
antradienis, kovo 22, 2011
Kačiukų pavasaris
Tik vakar dieną pastebėjau, kad beveik visi krūmai aplipę kačiukais:) Tad grįžtant po pietų prisipjoviau šakelių "šluotą". Dabar ir ofise "jaučiasi pavasaris":)
pirmadienis, kovo 14, 2011
Susilydęs pavasaris :)
Ši foto daryta pernai gegužės 2d. Buvau ką tik įsigijusi Canon 50-tuką f 1.8. Žaidimo turėjau iki valios - viską fotografavau tik su f1.8 :)))
žymės:
pamastymai,
pavasaris
antradienis, kovo 01, 2011
Su pavasariu!
Šiandien pagaliau oficiali pirmoji pavasario diena :) Tad sveikinu visus su atėjusiu pavasariu! ;) P.s. tik dabar susigriebiau, kad neturiu jokios savo pavasarinių gėlių foto. O čia skolinta, autorius tikiuosi nesupyks:)
foto: senato®
foto: senato®
žymės:
pamastymai,
pavasaris
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)































