Sugrįžtantys prisiminimai apie mokyklą "privertė" perversti savo vaikystės nuotraukų albumą. Gaila tikrai neprisimenu savo Pirmosios Rugsėjo 1-osios. Tik ilgėliau bežiūrint i nuotraukas, lyg per rūką pradedu prisiminti... taip, stovėjom mokyklos kieme su dvyliktokais... taip, jie lydėjo mus žiopliukus į klases...nejaugi viskas buvo taip seniai??? netgi prieš 27metus...
Rodomi pranešimai su žymėmis mokykla. Rodyti visus pranešimus
Rodomi pranešimai su žymėmis mokykla. Rodyti visus pranešimus
trečiadienis, rugsėjo 08, 2010
šeštadienis, rugsėjo 04, 2010
Vėl į mokyklą :)
Prieš keletą dienų vėl sugrįžo seni ir tikrai primiršti prisiminimai apie mokyklą... Mano mažasis "turtelis" pradėjo lankyti pirmąją klasę "Saulėtekio" vid. mokykloje. Taigi mokslų etapas vėl prasideda. Mokytis teks ne tik jam, bet ir man :)
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)











