Rodomi pranešimai su žymėmis Kauno Rotušė. Rodyti visus pranešimus
Rodomi pranešimai su žymėmis Kauno Rotušė. Rodyti visus pranešimus

antradienis, gruodžio 14, 2010

Kaip Kauniečiai Kalėdų laukė... :)

Po šeštadieninio Akropolio ir Megos šturmo :) nutarėme pajausti tikrą Kalėdų dvasią ir aplankyti Kauno Rotušės eglę. Nuotaika pasitaisė savaime. Nuostabi eglė, įdomiu dizainu pasigirti galinti visa Rotušės aikštė pilna vaikiško ir suaugusių klegesio. Tikrai Kalėdos nebe už kalnų :)