Rodomi pranešimai su žymėmis saulėlydis. Rodyti visus pranešimus
Rodomi pranešimai su žymėmis saulėlydis. Rodyti visus pranešimus

antradienis, balandžio 05, 2011

Saulėlydžių "gaudymo" sezonas prasideda...

Pagaliau atėjo mano taip ilgai lauktas pavasaris! Nors žibučių šiandien miške dar neradau, bet vakare jau "atidariau" saulėlydžių gaudymo sezoną :) Ir toli važiuoti nereikėjo, tik iki babilono :))

sekmadienis, spalio 24, 2010

Saulėlydžių sezonas baigėsi

Jau pavasarį pradėjau svajoti kaip vasarą fotografuosiu saulėlydžius įvairiose Lietuvos vietose... Tačiau daugiausia ir įvairiausių saulėlydžių, deja, teko "pagauti" pro kambario langą :) Dabar kai saulėlydžių sezonas baigėsi, noriu parodyti bent dalį savo kolekcijos ;)