Kaip tik prieš keletą dienų buvau skaičiusi apie jūros nuplautą Palangos paplūdimį ir susidariusį beveik poros metrų skardį. O dabar kaip tik pasitaikė proga nuvažiuoti į Palangą - turėjome kvietimus į labai šaunų kalėdinį vakarėlį "Laukinių vakarų salūne". Iš Panevėžio išvažiavome su lietumi, Šiauliuose mus pasitiko gan staigi žiema, netgi su nemažais kalnais sniego, o Palangoje nebuvo nei lietaus, nei sniego. Tik naktį atėjęs ciklonas papuošė Palangą žiemišku apdaru, tad ryte nutarėme pasižvalgyti po pajūrį.
Rodomi pranešimai su žymėmis prie jūros. Rodyti visus pranešimus
Rodomi pranešimai su žymėmis prie jūros. Rodyti visus pranešimus
šeštadienis, gruodžio 08, 2012
antradienis, birželio 21, 2011
penktadienis, gruodžio 03, 2010
Diena prie jūros...
Pats pajūrys beveik tuščias. Nepalyginsi su mūsiške Palanga, kai žmonės vieni kitiems per galvas lipa... Tačiau labai dumblinas :( Norint patekti į švarią jūrą reikia perbristi kokių 2-3 metrų dumblių atstumą... Na, nuotaikos tai nei kiek neprideda :(
Išsistudijavę žemėlapį, atrandame netoli mūsų kempingo, pažymėtą lankytiną vietą " Lauču akmens" ir pavakary lekiam ten :) Paplūdimys ten tiesiog tobulas :) Pasijuntame kaip rojuje :))
žymės:
atostogos,
kelionės,
Lauču akmens,
prie jūros
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)















