trečiadienis, vasario 13, 2013

Siauruko užgavėnės

  Vasario 9d. vyko siauruko Užgavėnės. Siaurukas riedėjo iš Panevėžio geležinkelio stoties link Troškūnų esantį Rekstino mišką. Tas laikas praleistas švenčiant Užgavėnes nepaliko abejingų. Linksminosi visi: šoko, dainavo, žaidė žaidimus, lipdė gigantiškus besmegenius. Štai keletas akimirkų...



















 


penktadienis, sausio 11, 2013

2012 metų akimirkos

P.S nuotraukos darytos juostiniu fotoaparatu, išryškintos ir visiškai nekoreguotos jokiomis programomis. Kai kurios nuotraukos savo spalvomis dar ir dabar mane stebina...

trečiadienis, sausio 02, 2013

Apie drauges ir jų talentus...

Džiaugiuosi turėdama nepaprastai talentingą draugę, kuri kepa nepaprasto skonio tortus, tirpstančius burnoje :) Naujųjų Metų naktį kaip tik ir valgiau užburiančio gardumo tortą !  Tai naminis tortas su maskarponės sūriu, kapotos tešlos ir rududu kremo įdaru. Paragavus tokio torto pasakiau sau, kad daugiau niekada nepirksiu masinės gamybos torto iš parduotuvės.


Daugiau gaminių rasite čia: https://www.facebook.com/SonatosTortai

šeštadienis, gruodžio 08, 2012

Fotoreportažas iš žiemiško Lietuvos pajūrio

Kaip tik prieš keletą dienų buvau skaičiusi apie jūros nuplautą Palangos paplūdimį ir susidariusį beveik poros metrų skardį. O dabar kaip tik pasitaikė proga nuvažiuoti į Palangą - turėjome kvietimus į labai šaunų kalėdinį vakarėlį "Laukinių vakarų salūne". Iš Panevėžio išvažiavome su lietumi, Šiauliuose mus pasitiko gan staigi žiema, netgi su nemažais kalnais sniego, o Palangoje nebuvo nei lietaus, nei sniego. Tik naktį atėjęs ciklonas papuošė Palangą žiemišku apdaru, tad ryte nutarėme pasižvalgyti po pajūrį.