sekmadienis, balandžio 08, 2012

Sveiki sulaukę šv. Velykų...



Velykos, velykis, parduotuvės, maistas, daug maisto, svečiai, sveikinimai, skubėjimas....visa laimė viskas jau baigėsi :) P.S. dabar 22:59. Tegalvoju tik apie poilsį... taip, rytoj bus daug poilsio ir šalin tą visą skubėjimą! Pažadu tingėti visą dieną :)
Beje spalvingų ir margų šv. Velykų! ;)

sekmadienis, balandžio 01, 2012

Varvinti seilę...

Ką tik varvinau seilę žiūrėdama Viktor Morozov vestuvinę fotosesiją Pietų Italijoje... Tobulai tobulos nuotraukos! Pavarvinkite seilę ir Jūs ;)
http://menine-foto.com/  2012 m. vasario 20d. Neringa ir Vaidas

trečiadienis, kovo 21, 2012

Beausio katino gyvenimas

Šiandien tikrai kažkokia liūdna nuotaika... Gal kaltas oras, gal stresas darbe, gal ta pati rutina...?! Kartais taip norisi ištrūkti iš tos rutinos, bet paskui apgalvojusi suprantu, kad tai tik laikinos mintys. Nepastovumas mane pribaigtų:(
 Šiandien išryškinau ilgai fotografuotą juostelę: nieko įspūdingo, šiaip papyškinimai ir tiek. Tarp mano kadrų papuolęs ir senas katinas, visų aplinkinių šaukiamas Beausiu. Vardas jam prilipo todėl, kad jis iš tiesų neturi ausų. Priešistorė neaiški: ar jam mažam kažkokie blogi žmonės jas tiesiog nukirpo ar kažkas kito jam yra nutikę...  Beausis - senas gyventojas, buvo pripratęs prie ankstesnės namo šeimininkės, tad ir dabar nevengia užsukti pakaulyti maisto. Mano brolis visada jam palieka maisto, nors į vidų jo neleidžia, kad ir kaip Beausis norėtų. Tą kartą, kai mes svečiavomės, Beausis taip pat buvo užsukęs. Vargšas katinas nuo senatvės jau mažai bemato. Todėl be problemų leidosi fotografuojamas, paskui ilgai sukiojosi aplinkui.
Liūdna Beausio istorija... bet tikrai nesibaigianti kaip legendinis Brisiaus galas.


pirmadienis, kovo 05, 2012