Ši foto daryta pernai gegužės 2d. Buvau ką tik įsigijusi Canon 50-tuką f 1.8. Žaidimo turėjau iki valios - viską fotografavau tik su f1.8 :)))
pirmadienis, kovo 14, 2011
šeštadienis, kovo 12, 2011
penktadienis, kovo 11, 2011
Ir dar apie žiemą...
....kai ant žemės yra sniego aš mėgstu įsivaizduoti, kad einu debesimis.....(Takayuki Ikkaku, Arisa Hosaka ir Toshihiro Kawabata )
ketvirtadienis, kovo 10, 2011
sekmadienis, kovo 06, 2011
ketvirtadienis, kovo 03, 2011
Pagaliau - šerkšnas!
Šią žiemą nepadariau nei vienos nuotraukos su šerkšnu. Nes to šerkšno kaip ir nebuvo! Arba aš pramiegojau:) O vat šiandien ryte pažvelgusi pro langą net stryktelėjau - valio! Už fotoaparato ir pirmyn :)
antradienis, kovo 01, 2011
Su pavasariu!
Šiandien pagaliau oficiali pirmoji pavasario diena :) Tad sveikinu visus su atėjusiu pavasariu! ;) P.s. tik dabar susigriebiau, kad neturiu jokios savo pavasarinių gėlių foto. O čia skolinta, autorius tikiuosi nesupyks:)
foto: senato®
foto: senato®
žymės:
pamastymai,
pavasaris
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)












