pirmadienis, kovo 14, 2011

Susilydęs pavasaris :)

Ši foto daryta pernai gegužės 2d. Buvau ką tik įsigijusi Canon 50-tuką f 1.8. Žaidimo turėjau iki valios -  viską fotografavau tik su f1.8 :)))

penktadienis, kovo 11, 2011

Ir dar apie žiemą...

....kai ant žemės yra sniego aš mėgstu įsivaizduoti, kad einu debesimis.....(Takayuki Ikkaku, Arisa Hosaka ir Toshihiro Kawabata )

ketvirtadienis, kovo 10, 2011

Nykiai...

Kad ir kaip belauktume pavasario, pakolkas dar žiema tikrai nebėga iš kiemo :(

sekmadienis, kovo 06, 2011

ketvirtadienis, kovo 03, 2011

Pagaliau - šerkšnas!

Šią žiemą nepadariau nei vienos nuotraukos su šerkšnu. Nes to šerkšno kaip ir nebuvo! Arba aš pramiegojau:) O vat šiandien ryte pažvelgusi pro langą net stryktelėjau - valio! Už fotoaparato ir pirmyn :)


antradienis, kovo 01, 2011

Su pavasariu!

Šiandien pagaliau oficiali pirmoji pavasario diena :) Tad sveikinu visus su atėjusiu pavasariu! ;) P.s. tik dabar susigriebiau, kad neturiu jokios savo pavasarinių gėlių foto. O čia skolinta, autorius tikiuosi nesupyks:)























foto: senato®