Rodomi pranešimai su žymėmis šerkšnas. Rodyti visus pranešimus
Rodomi pranešimai su žymėmis šerkšnas. Rodyti visus pranešimus

ketvirtadienis, kovo 03, 2011

Pagaliau - šerkšnas!

Šią žiemą nepadariau nei vienos nuotraukos su šerkšnu. Nes to šerkšno kaip ir nebuvo! Arba aš pramiegojau:) O vat šiandien ryte pažvelgusi pro langą net stryktelėjau - valio! Už fotoaparato ir pirmyn :)