trečiadienis, spalio 26, 2011

Apie Paryžių...

Apie Paryžių svaigau jau nuo š.m. vasario mėn. Bet vietoje Paryžiaus buvo Roma. Roma patiko labai! Taip labai, kad netgi nustelbė Paryžių. Nesuprantu kodėl, tačiau Paryžiaus nepajaučiau visiškai. Gal buvo per mažai laiko... o gal viską lyginant su Roma, Paryžius neatrodė toks žavingas kaip Goggle fotografijose. Pamačius bokštą iš arti, stovėjau ir nesupratau dėl ko visi jį taip dievina. Taip, jis gigantiškas. Jei neklystu aukštis 324m. Taip, konstrukcija nereali, turint omeny, kad jis pastatytas 1889m. Taip, eilės užsikelti į viršų milžiniškos. Laukėme apie 1,5-2val. Iš viršaus vaizdas kaip vaizdas, irgi nieko ypatingo. Visa laimė, kad įkalbėjau savo bendrakeleivius sulaukti tamsos. Pasiėmę po puodelį kapučino kavos, sėdėjome ant suolelio Eifelio bokšte, žiūrėjome į atsirandančias miesto šviesas ir svajojome. Nes kurgi daugiau svajoti jei ne Paryžiuje?... :))

sekmadienis, rugsėjo 25, 2011

ketvirtadienis, rugsėjo 22, 2011

Savaitgalio pasivažinėjimai. Alytus.

Dzūkijoje nepamenu kada esu buvusi, tad su malonumu sutikau:) Pakeliui į Alytų tikrai verta dėmesio Balbieriškio atodanga, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Nemuną!


Alytus nedidelis miesteliūkštis, Lietuvos pietuose, beveik niekuom neišsiskiriantis iš kitų Lietuvos miestelių. Alytaus pasididžiavimas  - piliakalnis, miestelio pakraštyje, kuris taip ir vadinasi - Alytaus piliakalnis:)

 Nemunas prie Alytaus tikrai gražus. Gaila, jog mes buvome ten per patį vidurdienį, kai pats blogiausias metas fotografavimui :(

pirmadienis, rugsėjo 19, 2011

sekmadienis, rugsėjo 18, 2011

penktadienis, rugpjūčio 19, 2011

Makro bandymai

Fotografuota su juostiniu fotoaparatu Porst uniflex, naudoti rusiški 1984m. gamybos makro žiedai ir didinamoji linzė. Objektyvas Porst color reflex 50mm f/1.7.