šeštadienis, balandžio 30, 2011

penktadienis, balandžio 29, 2011

Kaip Gertrūda miško ieškojo :)

Vakar su Laura ir jos mažąja Gertrūda važiavome į mišką ieškoti pavasarinių miško gėlyčių:) Patekome kaip į užburtą ratą:  jei gėlyčių yra - tai miškas negražus, tikras kemsynas. O jei miškas gražus -  tai gėlyčių nėr...
Gertrūda vis nerimavo, tai kur tas miškas??! Nėra miško.... :)



ketvirtadienis, balandžio 28, 2011

antradienis, balandžio 26, 2011

trečiadienis, balandžio 20, 2011

Vis dar negaliu atsidžiaugti pavasariu :)


Aš taip džiaugiuosi savo gyvenime atsiradusia fotografija :) Iki šiol gyvenau tikrai monotonišką gyvenimą:  nepastebėdavau nei pavasario grožio, nei rudens spalvų, nei žiemos išdaigų. Gyvenau tik vasara ir jos žaluma. O dabar tarsi atgimiau iš naujo. Nuostabus jausmas ;)

pirmadienis, balandžio 18, 2011

Pats pačiausias kadras

Manau kiekvienas turime pačią mėgstamiausią foto. Mano mėgstamiausia ši! Šis zebras nufotografuotas Rygos zoologijos sode 2010 vasarą. Tiesiog atsitiktinis kadras... bet jis mano mėgstamiausias :)

sekmadienis, balandžio 17, 2011