šeštadienis, balandžio 30, 2011
penktadienis, balandžio 29, 2011
Kaip Gertrūda miško ieškojo :)
Vakar su Laura ir jos mažąja Gertrūda važiavome į mišką ieškoti pavasarinių miško gėlyčių:) Patekome kaip į užburtą ratą: jei gėlyčių yra - tai miškas negražus, tikras kemsynas. O jei miškas gražus - tai gėlyčių nėr...
Gertrūda vis nerimavo, tai kur tas miškas??! Nėra miško.... :)
Gertrūda vis nerimavo, tai kur tas miškas??! Nėra miško.... :)
žymės:
fotosesijos,
pavasaris,
vaikai
ketvirtadienis, balandžio 28, 2011
antradienis, balandžio 26, 2011
trečiadienis, balandžio 20, 2011
Vis dar negaliu atsidžiaugti pavasariu :)
Aš taip džiaugiuosi savo gyvenime atsiradusia fotografija :) Iki šiol gyvenau tikrai monotonišką gyvenimą: nepastebėdavau nei pavasario grožio, nei rudens spalvų, nei žiemos išdaigų. Gyvenau tik vasara ir jos žaluma. O dabar tarsi atgimiau iš naujo. Nuostabus jausmas ;)
žymės:
pamastymai,
pavasaris
pirmadienis, balandžio 18, 2011
Pats pačiausias kadras
Manau kiekvienas turime pačią mėgstamiausią foto. Mano mėgstamiausia ši! Šis zebras nufotografuotas Rygos zoologijos sode 2010 vasarą. Tiesiog atsitiktinis kadras... bet jis mano mėgstamiausias :)
sekmadienis, balandžio 17, 2011
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)











