sekmadienis, vasario 27, 2011
Savaitgalio top'as :)
Labai graži daina:) Gražus klipas su nuostabiais vaizdais ir netgi du mano mėgstamiausi dainininkai viename! Tiesiog savaitgalio top'as ;)
Pasiilgau šilumos....
Aš taip pasiilgau šiltesnių orų, kad atrodo jau minutes pradedu skaičiuoti iki oficialaus pavasario, t.y. kovo 1d, nors tikrai suvokiu kad šiluma ateis dar negreit, galbūt tik kovo pabaigoje. Pamenu pernai kovo 16-osios rytas atrodė vat kaip:
Šiemet taip pat planuoju užfiksuoti šią vietą kovo 16d. ryte :) Ir būtinai jums parodysiu ;)
Šiemet taip pat planuoju užfiksuoti šią vietą kovo 16d. ryte :) Ir būtinai jums parodysiu ;)
žymės:
fotopaveikslai,
pamastymai,
žiema
ketvirtadienis, vasario 24, 2011
Sanctum
Ar galėtum dėl gniaužiančio kvapą nuotykio - pirmam pamatyti tai, ko dar nematė nei vienas žmogus - pasmerkti savo draugą mirčiai? Ar lengvai apsisprestum ką gelbėti - savo ar draugo gyvybę? Dviejų galimybių deja nėra... Turi padaryti sprendimą!
Belaukiant nuotykių filmo apie speleologus SANCTUM premjeros, kuri įvyks kovo 4 d., kviečiame pagilinti žinias apie šį ekstremalų, daug fizinių jėgų, pasišventimo ir ištvermės reikalaujantį, bet kartu itin egzotišką užsiėmimą – urvų ir olų tyrinėjimą. Nuotraukas ir informaciją suteikė Lietuvos speleologų portalas speleo.lt
Belaukiant nuotykių filmo apie speleologus SANCTUM premjeros, kuri įvyks kovo 4 d., kviečiame pagilinti žinias apie šį ekstremalų, daug fizinių jėgų, pasišventimo ir ištvermės reikalaujantį, bet kartu itin egzotišką užsiėmimą – urvų ir olų tyrinėjimą. Nuotraukas ir informaciją suteikė Lietuvos speleologų portalas speleo.lt
antradienis, vasario 22, 2011
Lia lia lia
Pirmoji atsiradusi mintis apie vasarą nuklydo iki Gintarės dainos apie boružėlę ir galų gale apie pačią Gintarę. Pradėjus klausytis jos dainų, prisiminiau, kad turiu knygą apie Gintarę Karaliūnaitę: Nebaigtas romanas. Pamenu, kai pamačiau tą knygą knygyne ir ją pavarčiau, kilo nenumaldomas noras ją perskaityti. Nors ir nemėgstu muilo operų, o ši gyvenimo istorija iš pirmo žvilgsnio iš tiesų priminė meksikiečių serialą, aš tą knygą perskaičiau vos ne vienu įkvėpimu :) Po to netgi pakeičiau nuomonę apie Gintarę :) Į gerąją pusę! ;)
pirmadienis, vasario 21, 2011
ketvirtadienis, vasario 17, 2011
Apie tinginius esančius mumyse
Paskutiniu metu dažnai jaučiuosi kaip šis katinas. Tenoriu ramiai sėdėti prieš saulutę ir tingėti :) Aišku to malonumo turiu ne per daugiausiai... bet progai pasitaikius tą tinginį labai lepinu :)
žymės:
katinas,
pamastymai
trečiadienis, vasario 16, 2011
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)




