ketvirtadienis, sausio 26, 2012
trečiadienis, sausio 25, 2012
Naujoji draugė :)
Šiandien susiradau naują draugę :)) Kaip žinodama ryte pasiėmiau į darbą fotoaparatą, o eidama pietauti visai šalia ofiso esančių šaltalankio krūmų šakose užmačiau zylutę:) Mėlynąją zylę, kaip paskui išsiaiškinau. Nors anksčiau niekada nefotografavau paukštelių, šį kartą man visai patiko ją "gaudyti" fotoaparatu. O dabar į tas nuotraukytes negaliu atsižiūrėti:))
žymės:
gamta,
pamastymai,
zylutė
antradienis, sausio 24, 2012
pirmadienis, sausio 23, 2012
sekmadienis, sausio 22, 2012
trečiadienis, spalio 26, 2011
Apie Paryžių...
Apie Paryžių svaigau jau nuo š.m. vasario mėn. Bet vietoje Paryžiaus buvo Roma. Roma patiko labai! Taip labai, kad netgi nustelbė Paryžių. Nesuprantu kodėl, tačiau Paryžiaus nepajaučiau visiškai. Gal buvo per mažai laiko... o gal viską lyginant su Roma, Paryžius neatrodė toks žavingas kaip Goggle fotografijose. Pamačius bokštą iš arti, stovėjau ir nesupratau dėl ko visi jį taip dievina. Taip, jis gigantiškas. Jei neklystu aukštis 324m. Taip, konstrukcija nereali, turint omeny, kad jis pastatytas 1889m. Taip, eilės užsikelti į viršų milžiniškos. Laukėme apie 1,5-2val. Iš viršaus vaizdas kaip vaizdas, irgi nieko ypatingo. Visa laimė, kad įkalbėjau savo bendrakeleivius sulaukti tamsos. Pasiėmę po puodelį kapučino kavos, sėdėjome ant suolelio Eifelio bokšte, žiūrėjome į atsirandančias miesto šviesas ir svajojome. Nes kurgi daugiau svajoti jei ne Paryžiuje?... :))
žymės:
kelionės,
pamastymai,
Paryžius
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)










