trečiadienis, vasario 09, 2011
antradienis, vasario 08, 2011
sekmadienis, vasario 06, 2011
Kas pasakė MIAU?
Šis katinukas pats įsisiūlė pabūti fotomodeliu :) Jis taip garsiai miaukė, kad tiesiog norom-nenorom buvau priversta jį pastebėti ir aišku nufotografuoti.
žymės:
fotosesijos,
katinas,
šiaip
šeštadienis, vasario 05, 2011
Apie "baltus arklius" ir kitus pakreizinėjimus :)
Kiekvienas iš mūsų dėl kažko varvina seilę :)) Paskutiniu metu mano sielos atgaiva http://www.ryanair.com/.
Šį vakarą Ryanair paskelbta akcija - 21Lt skrydžiams iš Kauno į Briuselį (Belgija), Paryžių (Prancūzija), Giotenburgą (Švedija), Frankfurtą (Vokietija), Oslą (Švedija) ir Tampere (Suomija). Bet tik kelioms dienoms vasario pabaigai. Atgal bilietų irgi galima gauti po 42Lt. Kelionė į abi puses lėktuvu 1 žmogui tekainuoja 63Lt su visais oro uosto mokesčiais! Ar įsivaizduojate pigesnį skrydį?? Kiek jau pastebėjau Ryanair kompanija kiekvieną mėnesį rengia tokias pigių skrydžių akcijas :) Taigi norite pamatyti Paryžių? Pirmyn! ;) Mano sąraše jis jau įrašytas :))
Šį vakarą Ryanair paskelbta akcija - 21Lt skrydžiams iš Kauno į Briuselį (Belgija), Paryžių (Prancūzija), Giotenburgą (Švedija), Frankfurtą (Vokietija), Oslą (Švedija) ir Tampere (Suomija). Bet tik kelioms dienoms vasario pabaigai. Atgal bilietų irgi galima gauti po 42Lt. Kelionė į abi puses lėktuvu 1 žmogui tekainuoja 63Lt su visais oro uosto mokesčiais! Ar įsivaizduojate pigesnį skrydį?? Kiek jau pastebėjau Ryanair kompanija kiekvieną mėnesį rengia tokias pigių skrydžių akcijas :) Taigi norite pamatyti Paryžių? Pirmyn! ;) Mano sąraše jis jau įrašytas :))
žymės:
kelionės,
pamastymai
ketvirtadienis, vasario 03, 2011
Norėčiau į Petrą...
Jau labai seniai svajoju aplankyti Petrą - miestą iškaltą uolose, Jordanijoje. Nežinau kodėl, bet mane labai traukia senovės civilizacijos. Jei tektų rinktis - niekada jų neiškeisčiau į didmiesčius.
žymės:
kelionės,
pamastymai
antradienis, vasario 01, 2011
Avantiūriška fotosesija
Susigalvojau sau užduotį: aplink Panevėžį išsišniukštinėti visas gražias vietas, tinkančias fotosesijoms! Nes paskutinę minutę viskas labai jau avantiūriškai baigiasi :)) Šį kartą važiavom link Velžio, nes žinojau, kad prie upės yra gan gražus vandens malūnas. Tačiau prie jo esu buvusi tik vasarą. O žiemą iki jo nusigauti buvo tikras iššūkis!
žymės:
draugės,
fotosesijos,
žiema
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)












